Srpski fudbalski prvologaši će u sredu i četvrtak imati nove prvenstvene obaveze. Dvadeset i šeste po redu.

Prva liga 2020/21: 26.Kolo (07.04. – 08.04.2021)

Dinamo – Radnički 1923

IMT – Zemun
Sreda, 07.04.2021, 16:00 Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Anđelković Žarko Delegat: Bošković Radenko
Posmatrač Suđenja: Marinković Goran Posmatrač Suđenja: Milin Jovica
Glavni sudija: Šegrt Jovan Glavni sudija: Vasiljević Miloš
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija Prvi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila Drugi pomoćni sudija: Božović Goran
Četvrti sudija: Živanović (M) Miloš Četvrti sudija: Lukić Aleksandar

Kabel – OFK Žarkovo

Radnički P. – Borac 1926
Sreda, 07.04.2021, 16:00 Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Zavišin Srđan Delegat: Mitrović Miloš
Posmatrač Suđenja: Živković Saša Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan
Glavni sudija: Matić Miroslav Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan Drugi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Četvrti sudija: Stamenković Ivan Četvrti sudija: Miladinovic Dušan

Radnički SM – Kolubara

Sloga – Trayal
Sreda, 07.04.2021, 16:00 Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Ratković Predrag Delegat: Karapetrović Ivan
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko Posmatrač Suđenja: Sandić Zoran
Glavni sudija: Tomić Pavle Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola Prvi pomoćni sudija: Tubić Njegoš
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije Drugi pomoćni sudija: Živković Marko
Četvrti sudija: Jerinić Danilo Četvrti sudija: Đorđević Nikola

Železničar – Jagodina

Sreda, 07.04.2021, 16:00
Delegat: Žutić Đorđe
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan
Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Vujović Nikola
Dubočica – Budućnost D.

Grafičar – Loznica

Četvrtak, 08.04.2021, 16:00 Četvrtak, 08.04.2021, 16:00
Delegat: Milivojević Miroslav Delegat: Kovačević Ljubomir
Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša Posmatrač Suđenja: Santrač Dejan
Glavni sudija: Jakovljević Mladen Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor Četvrti sudija: Matić David

Ostavite odgovor