Trideseto takmičarsko kolu Super fudbalske lige Srbije će se odigrati sutra i u sredu. Večiti derbi na stadionu “Rajko Mitić”.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 30. kolo
(06.04. – 07.04.2021)

Mačva – Mladost

Novi Pazar – TSC
Utorak, 06.04.2021, 18:00 Utorak, 06.04.2021, 18:00
Delegat: Babić Ratomir Delegat: Mladenović Vladan
Posmatrač suđenja: Filipović Dejan Posmatrač suđenja: Andrejić Dejan
Glavni sudija: Živković Aleksandar Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Anđelovski Novica Četvrti sudija: Srećković Marko

Proleter – Čukarički

Spartak Žk – Voždovac
Utorak, 06.04.2021, 18:00 Utorak, 06.04.2021, 18:00
Delegat: Radaković Miodrag Delegat: Elezović Radomir
Posmatrač suđenja: Nedić Dejan Posmatrač suđenja: Jeknić Mihailo
Glavni sudija: Stojanović Andrija Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Savović Darko Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Mitić Milan Četvrti sudija: Radaković Nikola

Metalac – Javor-Matis

OFK Bačka – Radnik
Sreda, 07.04.2021, 14:00 Sreda, 07.04.2021, 14:00
Delegat: Vučinić Nikola Delegat: Nikolić Nenad
Posmatrač suđenja: Šavija Jovica Posmatrač suđenja: Pavlović Branko
Glavni sudija: Milanović Miloš Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko Četvrti sudija: Maksimović Đorđe

Rad – Vojvodina

Radnički N. – Napredak
Sreda, 07.04.2021, 14:00 Sreda, 07.04.2021, 14:00
Delegat: Stevović Radenko Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač suđenja: Radulović Dragan Posmatrač suđenja: Jovanović Goran
Glavni sudija: Široki Zoran Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Grujić Danilo Četvrti sudija: Trifković Dejan

Zlatibor – Inđija

Sreda, 07.04.2021, 14:00
Delegat: Tomić Vladimir
Posmatrač suđenja: Stojanović Bojan
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Ilić Milan
Crvena zvezda – Partizan
Sreda, 07.04.2021, 18:00
Delegat: Lukić Časlav
Posmatrač suđenja: Jovanetić Boško
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Đorđić Miloš

Ostavite odgovor