Dvadeset i sedmi takmičarski dani su ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša.

Srpska liga VOJVODINA – 27. kolo
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “1. maj” (Ruma)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Rašković Boško
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Subašić Milorad
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Radnički 1912” (Sombor)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Bečej
Delegat – posmatrač Ožegović Slobodan
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Zrenjanin
Delegat Živković Milan
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Feniks 1995” (Stara Pazova) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Pećinci
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Đukanović Ilija
FK “Mladost” (Novi Sad) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Novi Sad
Delegat Dakić Milan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Rodean Marijan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Vršac” (Vršac)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Pančevo
Delegat Perović Predrag
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Milanović Igor
FK “Sloboda” (Novi Kozarci) FK “Hajduk 1912” (Kula)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK “Sloga” (Čonoplja) FK “Dunav” (Stari Banovci)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Čonoplja
Delegat Savić Tomislav
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Pandurov Milorad
SK “Tisa” (Adorjan) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
11. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Kanjiža
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Petrović Dejan
FK “Borac” (Sakule) FK “Bačka 1901” (Subotica)
11. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Sakule
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Belić Dušan

Ostavite odgovor