U ritmu subota – sreda – subota se igraju utakmice u Vojvođanskoj fudbalskoj ligi grupa “Sever”. Novo 24.kolo se igra u vikendu pred nama.

VFL „Sever“ – 24. kolo
FK “Obilić” (Novi Kneževac) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Novi Kneževac
Delegat Đuran Jovan
Sudija Šćepanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Rakić Miodrag
Drugi sudija pomoćnik Radulović Milan
FK “Radnički” (Sombor) FK “Tavankut” (Tavankut)
– 16:00
Delegat Pribić Milan
Sudija Latinović Luka
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Šolaja Dejan
FK “Srbobran” (Srbobran) OFK “Mladost APA” (Apatin)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Srbobran
Delegat Pavlović Đorđe
Sudija Ćeranović Balša
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK “Vojvodina” (Bačko Gradište) FK “Tekstilac” (Odžaci)
11. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Bačko Gradište
Delegat Haška Nenad
Sudija Kuzmanović Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Stanić Petar
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
FK “Crvenka” (Crvenka) FK “Mladost” (Bački Petrovac)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Crvenka
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Kantar Darko
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
OFK “Vrbas” (Vrbas) FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Vrbas
Delegat Vidaković Srđan
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Boškić Milan
Drugi sudija pomoćnik Markuš Miloš
FK “Vojvodina” (Tovariševo) FK “Mladost” (Turija)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Tovariševo
Delegat Marić Nade
Sudija Dopuđa Đorđe
Prvi sudija pomoćnik Jurić Stevan
Drugi sudija pomoćnik Bečanović Dalibor
FK “Bajša” (Bajša) FK “Njegoš” (Lovćenac)
10. 04. 2021. (subota) – 16:00 Bajša
Delegat Drašković Čedomir
Sudija Vukanović Boris
Prvi sudija pomoćnik Vrana Dejan
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
FK “Hercegovac” (Gajdobra) FK “Bačka” (Pačir)
11. 04. 2021. (nedelja) – 16:00 Gajdobra
Delegat Puača Miloš
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja

Ostavite odgovor