Nova radna i takmičarska sreda je pred fudbalskim klubovima trećeligaškog stepena takmičenja u Vojvodini.

Srpska liga VOJVODINA – 28. kolo
FK “1. maj” (Ruma) FK “Sloga” (Čonoplja)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Ruma
Delegat – posmatrač Pandurov Živa
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Sloboda” (Novi Kozarci)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Stari Banovci
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Vukelić Rade
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Borac” (Sakule)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Kula
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Subotica
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
FK “Vršac” (Vršac) SK “Tisa” (Adorjan)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Vršac
Delegat – posmatrač Brdar Ilija
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Todić Filip
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Mladost” (Novi Sad)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Belegiš
Delegat Despotović Dragan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Medaković Goran
OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka) FK “Feniks 1995” (Stara Pazova)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Bačka Palanka
Delegat Adamović Marko
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Perlez
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Krakanović Milan
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Jedinstvo” (Stara Pazova)
14. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Sombor
Delegat – posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Tanović Srđan

Ostavite odgovor