Fudbalsko prvenstvo u Prvoj ligi Srbije teče po ubrzanom ritmu. Već u sredu se igra novo takmičarsko kolo.

Prva liga 2020/21: 31.Kolo (05.05.2021)
Budućnost D. – Radnički P.
Dubočica – Radnički SM
Sreda, 05.05.2021, 17:00 Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Varagić Željko Delegat: Anđelković Žarko
Posmatrač Suđenja: Četnik Stevan Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan
Glavni sudija: Anđelovski Novica Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Stamenković Ivan Četvrti sudija: Delibašić Marko
Jagodina – IMT
Loznica – OFK Žarkovo
Sreda, 05.05.2021, 17:00 Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Mitrović Miloš Delegat: Ković Dragan
Posmatrač Suđenja: Marušić Svetislav Posmatrač Suđenja: Vukadinović Milenko
Glavni sudija: Janjuš Predrag Glavni sudija: Jakovljević Mladen
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar Prvi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Matić David Četvrti sudija: Miladinovic Dušan
Sloga – Dinamo
Trayal – Kabel
Sreda, 05.05.2021, 17:00 Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Lojanica Milan Delegat: Martinović Milan
Posmatrač Suđenja: Milutinović Srđan Posmatrač Suđenja: Ćupić Zoran
Glavni sudija: Pančić Dušan Glavni sudija: Tripković Lazar
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Nikolić Danilo Četvrti sudija: Mijajlović Borko
Zemun – Borac 1926
Železničar – Grafičar
Sreda, 05.05.2021, 17:00 Sreda, 05.05.2021, 17:00
Delegat: Janković Miodrag Delegat: Tomić Dušan
Posmatrač Suđenja: Savić Zdravko Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava
Glavni sudija: Jeknić Stefan Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar Prvi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Vujović Nikola Četvrti sudija: Jerinić Danilo
Kolubara – Radnički 1923
Sreda, 05.05.2021, 19:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor

 

Ostavite odgovor