Trideset i treći takmičarski dani su ispred fudbalskih klubova Srpske lige grupa Vojvodina.

Srpska liga VOJVODINA – 33. kolo
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Todić Filip
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Sombor
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “Vršac” (Vršac)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Stara Pazova
Delegat Despotović Dragan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
Posmatrač Obradović Milan
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Bačka 1901” (Subotica)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Bečej
Delegat Simić Saša
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Rašković Boško
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Hajduk 1912” (Kula)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Zrenjanin
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Subašić Milorad
Posmatrač Ožegović Slobodan
FK “Feniks 1995” (Stara Pazova) FK “Dunav” (Stari Banovci)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Pećinci
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK “Mladost” (Novi Sad) FK “Sloga” (Čonoplja)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Novi Sad
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Pandurov Živa
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Borac” (Sakule)
08. 05. 2021. (subota) – 17:00 Pančevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Đukanović Ilija
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “1. maj” (Ruma)
09. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Perlez
Delegat – posmatrač Milošević Dragan
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
SK “Tisa” (Adorjan) FK “Sloboda” (Novi Kozarci)
09. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 Kanjiža
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko

Ostavite odgovor