Erdevik: Stadion Sloge; Sudija: Rastko Petrović (Srem. Mitrovica) 7; Strelci:Matić u 10. (penal) i Volarević u 73. za Slogu a Baletić u 93. za Podunavac. Žuti kartoni: Tojagić, Rukavina, Pendo, Raičević, Matić ( Sloga), Živković, Sekulić, Zogović, Baletić (Podunavac). Crveni karton: Đurkić (Sloga) (drugi žuti)

SLOGA: Tojagić 8, Džibrić 8, Pendo 8, Lovrić 8, Raičević 7(Bajunović 7), Vujović7 ( Ristić-), Herceg7 (Galečić), Đurkić7, Volarević 8 (Кovačić), Rukavina8, Matić 8 ( Belić 7).

PODUNAVAC: Trifunović 7, Ma. Živković 7, Šobot 6 (Baletić), Bjelobrk 6 (Živković), Sekulić 7 ( Haska), Saračević 7, Zogović 8, M. Živković 6(Stojanović), Joksović 6, Božinović 7 (soldatović), Cvetković 7 .

Otvorena utakmica u kojoj su srčani domaćini zasluženo slavili. Ovaj put domaćem sastavu falilo je samo 5 igrača i to je rezultiralo pobedom nakon 7 kola.

Prvu priliku su imali gosti u 3. minutu. Nakon slobodnog udarca na drugoj stativi, 3 metra od gola, našao se Cvetković. Šutira snažno ali neprecizno. U 5. minutu korner je izveo Matić, na drugoj starni loptu je prihvatio Rukavina. Centrirao, u kaznenom prostoru pronašao Pendu koji loptu glavom šalje tik preko prečke. U 9. minutu Matić je driblingom izbacio čuvara u kaznenom prostoru. Usledio je start odbrane i , čini se, povlačenje rukom. Za sudiju Petrovića nije bilo dileme. Siguran izvođač je bio Matić. Lopta na jednu stranu a golman odlazi na drugu. U 18. minutu u malo pogodak za domaćina. Nesporazum gostujuće odbrane i ispucavanje golmana Trifunovića rezultiralo je da je lopta pogodila Volarevića od koga, u malo, da završi u mreži. U nastavku akcije usledio je dobar pokušaj Hercega pri čemu se istakao i Trifunović sigurnom intervenciom.. u 25. minutu i Matić pokušava iz daljine ali nedovoljno da se savlada Trifunović. U 39. minutu Božinović je mogao da donese izjednačenje nakon kornera. Međutim, njegov udarac, sa nekih 6-7 metara, je bio prilično ne ubedljiv. U 42. minutu Živković centrira a Raičević u pokušaju da klizećim startom izbaci loptu, igra rukom u kaznenom prostoru. Loptu na belu tačku je namestio Bjelobrk i propisno se obrukao. Šutirao je 2 metra preko prečke.

Prva prilika u drugom poluvremenu bila je u 60. minutu kada je Volarević šutirao sa 20 metara ali bez veće opasnosti po Trifunovića. U 73. minutu karambol u kaznenom prostoru gostiju spretno su kaznili domaći igrači. Trifunović je pokušao da izboksuje loptu međutim, Pendo je bio viši od njega i glavom prebacuje loptu ka Džibriću. Džibrić upućuje kratak centaršut ka golu gde se, na dva metra od gola, nalazio Volarević. Volarević, ležeći, prihvata loptu i iz okreta je ubacuje u mrežu za ogromnu radost domaćih. U 89. minutu Saračevićev pokuašaj sa 18 metara odlazi pored stativi. U 93. minutu konačnih 2:1 postavio je Baletić. Ostao je usamljen u visino penala i nije mu bilo teško da savlada Tojagića.