Kratisti Inđijskog Železičara izborili su zapažene rezultate na prestižnom međunarodnom bodovnom turniru ”Zlatni pojas Čačka”.

Treće mesto u konkurenciji seniora U21 u kategoriji borbe -75kg izborio je Stefan Lemajić koji je za ulazak u finale izgubio od takmičara iz Makedonije Trajčevskog da bi pobedio u repasažu i osvojio bronzanu medalju.

Bronzanu medalju izborio je junior Mihailo Grubić u kategoriji -76kg koji je pobedio Varsalovića iz Studentskog grada 4:1 a za ulazak u finale izgubio od Miailovića iz Čačka sa 0:1 da bi u meču za bronzu pobedio Barnića iz Beograda sa 2:1.

Junior Luka Čubrilo završio je takmičenje na četvroj poziciji, savladavši u dva meča protivike Blanušu iz Staropazovačkog ”Fronta” sa 2:1, da bi za ulaz u finale izgubio od Ristovića iz Užica sa 1:2 i u meču za bronzu od Orlandića iz beogradskog Studenstskog grada sa 0:1

Author

• Svetski karate sudija najviše kategorije. Trener u KK Železničar. Saradnik Sportin.biz-a praktično od njegovog pojavljivanja na internetu. Posebnu pažnju posvećuje karate sportu, sa akcentom na mlade takmičare.