Sremska Mitrovica. Stadion u Hesni. Sudija: Ilić Milan. Pomoćne sudije: Andrejić Čedomir i Kurčubić Nenad. Četvrti sudija: Lukić Aleksandar. Delegat: Jovanović Marko. Strelci: Mustapha 54′ – Radnički, Keča 15′ – Dinamo. Žuti kartoni: Abubakar Sadick i Mustapha Ibrahim – Radnički, Stanojević Marko, Nedeljković Davor, Sousa Santos Jercical, Tumbas Dejan i Veškovac Božidar – Dinamo.

Radnički: Šegavac Matija, Spajić Igor, Nikolić Srđan, Abubakar Sadick (od 51. Radosavljević Marko), Ivković Đorđe (od 56. Trebovac Tomislav), Janković Dejan, Ilić Vladimir, Petrović Vladimir, Mustapha Ibrahim, Spasojević Nemanja, Pejović Luka (od 56. Arnautović Živorad).
Trener: Korak Bogdan

Dinamo: Vukašinović Darko, Ćirković Nebojša, Čubrilo Marko, Veškovac Božidar, Stanojević Marko, Stevanović Mladen, Nedeljković Davor, Sousa Santos Jercival, Jezdović Filip, Keča Marko (od 46. Tumbas Dejan), Stoiljković Marko (od 46. Zlatković Miloš).

U 33. kolu Prve lige Srbije, u Sremskoj Mitrovici su se sastali domaća ekipa Radnički i gostujuća ekipa Dinamo iz Vranja. Posle početnog odmeravanja snaga, „hladan tuš” za domaćina usledio je već u 15. minutu meča kada je Dinamo poveo sa 0: 1 golom Keča Marka.

Domaći fudbaleri pokušavali su do kraja prvog dela da izjednače rezultat ali bezuspešno. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću Dinama.

Od samog starta drugog poluvremena fudbaleri Radničkog krenuli su svim silama u napad. U 54. minutu susreta rezultat na 1: 1 poravnao je Mustapha. Nakon primljenog pogotka došlo je do incidenta i prekida jer su fudbaleri Dinama odlučili da napuste teren nezadovoljni sudijskim odlukama.

U momentu primanja gola igrač gostiju ležao je na zemlji posle duela koji je prouzrokovao kontranapad i gol domaćih. Posle deset minuta čekanja glavni sudija je prekinuo utakmicu. Nakon toga igrači Dinama ušli su u konflikt sa sudijama i članovima domaće ekipe pa je moralo da interveniše obezbeđenje.

Posle ovog meča FK „Radnički” je kolo pre kraja uspeo da obezbedi ostanak u Prvoj ligi Srbije. U poslednjem kolu prvenstva Radnički gostuje u Beogradu ekipi RFK Grafičar.

Trener Bogdan Korak na konferenciji za medije bio je zadovoljan ekipom i opstankom u ligi, ali je izrazio nezadovoljstvo povodom nedolaska trenera gostoiju na konferenciju za medije. Korak je bio emotivan i ovaj opstanak i pobedu posvetio svojoj ćerki koja je u bolnici, ali kako kaže u dobrom stanju i uskoro očekuje da izađe iz bolnice i sa njim uživa u utakmicama.