Sreda je dan kada će se okončati fudbalska sezone među srpskim drugoligaškim klubovima. Kvalifikacije se prekidaju sa deset poznatih ishoda.

Prva liga 2020/21: 34.Kolo (19.05.2021)
Grafičar – Radnički SM
Borac 1926 – Trayal
Sreda, 19.05.2021, 13:00 Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Bukvić Miroslav Delegat: Vučinić Nikola
Posmatrač Suđenja: Ćupić Zoran Posmatrač Suđenja: Četnik Stevan
Glavni sudija: Cvetković Jelena Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Radovanović Uroš Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Stefanović Milan Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Dinamo – Loznica
IMT – Sloga
Sreda, 19.05.2021, 17:00 Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Hadži Đorđević Ivan Delegat: Grdinić Aleksandar
Posmatrač Suđenja: Anđelković Dejan Posmatrač Suđenja: Milin Jovica
Glavni sudija: Nikitović Ivan Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Miladinovic Dušan Četvrti sudija: Jerinić Danilo
Kabel – Železničar
OFK Žarkovo – Budućnost D.
Sreda, 19.05.2021, 17:00 Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Nikolić Nenad Delegat: Stevović Radenko
Posmatrač Suđenja: Tuvedžić Slavko Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran
Glavni sudija: Delibašić Marko Glavni sudija: Vasiljević Miloš
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola
Četvrti sudija: Matić Miroslav Četvrti sudija: Manojlović Dalibor
Radnički 1923 – Jagodina
Radnički P. – Dubočica
Sreda, 19.05.2021, 17:00 Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Karasi Stanislav Delegat: Panajotović Vidojko
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan Posmatrač Suđenja: Šijaković Nebojša
Glavni sudija: Matić David Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Jovanović Milorad Prvi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Đorđević Nikola Četvrti sudija: Stamenković Ivan
Zemun – Kolubara
Sreda, 19.05.2021, 17:00
Delegat: Đerman Dragoslav
Posmatrač Suđenja: Živković Saša
Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Božović Boško
Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Jeknić Stefan

 

Ostavite odgovor