Sada već rekordna 36.takmičarska nedelja je ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša. Po završetku prvoligaške trke mnogi klubovi sa začelja sada lakše dišu.
Srpska liga VOJVODINA – 36. kolo | |
FK „1. maj“ (Ruma) | SK „Tisa“ (Adorjan) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Ruma |
Delegat | Despotović Dragan |
Sudija | Bogićević Mario |
Prvi sudija pomoćnik | Drndarević Vanja |
Drugi sudija pomoćnik | Negovanović Miloš |
Četvrti sudija | Bikić Nikola |
Posmatrač | Leković Goran |
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) | FK „Mladost“ (Novi Sad) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Pančevo |
Delegat – posmatrač | Pandurov Živa |
Sudija | Tanović Srđan |
Prvi sudija pomoćnik | Kantor Miroslav |
Drugi sudija pomoćnik | Radišić Dejan |
Četvrti sudija | Čapo Kristijan |
FK „Sloboda“ (Novi Kozarci) | FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Novi Kozarci |
Delegat | Nikolić Zoran |
Sudija | Gligor Mikloš |
Prvi sudija pomoćnik | Paštar Bojan |
Drugi sudija pomoćnik | Vukanović Nenad |
Četvrti sudija | Rauković Nedeljko |
Posmatrač | Milošević Dragan |
FK „Sloga“ (Čonoplja) | OFK „Bečej 1918“ (Bečej) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Čonoplja |
Delegat – posmatrač | Šovljanski Aleksandar |
Sudija | Janković Aleksandar |
Prvi sudija pomoćnik | Dobričić Vuk |
Drugi sudija pomoćnik | Grujić Nikola |
Četvrti sudija | Tešanović Goran |
FK „Hajduk 1912“ (Kula) | FK „Radnički 1912“ (Sombor) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Kula |
Delegat | Adamović Marko |
Sudija | Petrović Dejan |
Prvi sudija pomoćnik | Šain Goran |
Drugi sudija pomoćnik | Stanojčev Đorđe |
Četvrti sudija | Đumić David |
Posmatrač | Ćaćić Branislav |
FK „Bačka 1901“ (Subotica) | FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Subotica |
Delegat – posmatrač | Krakanović Milan |
Sudija | Bečanović Aleksandar |
Prvi sudija pomoćnik | Laluja Bojan |
Drugi sudija pomoćnik | Lukić Dušan |
Četvrti sudija | Repček Ivan |
FK „Vršac“ (Vršac) | FK „Vojvodina 1928“ (Perlez) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Vršac |
Delegat | Perović Predrag |
Sudija | Subašić Milorad |
Prvi sudija pomoćnik | Zorić Dušan |
Drugi sudija pomoćnik | Stojić Uroš |
Četvrti sudija | Samac Saša |
Posmatrač | Cvjetićanin Dušan |
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) | OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) |
22. 05. 2021. (subota) – 17:00 | Novi Banovci |
Delegat | Živković Milan |
Sudija | Dimoski Marko |
Prvi sudija pomoćnik | Rađen Predrag |
Drugi sudija pomoćnik | Malešević Nemanja |
Četvrti sudija | Pjevac Dušan |
Posmatrač | Subotić Uroš |
FK „Borac“ (Sakule) | FK „Feniks 1995“ (Stara Pazova) |
23. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 | Sakule |
Delegat – posmatrač | Đukanović Ilija |
Sudija | Arsić Dragan |
Prvi sudija pomoćnik | Živković Luka |
Drugi sudija pomoćnik | Miodanić Vladimir |
Četvrti sudija | Gnjatović Marko |
FK „Dunav“ (Stari Banovci) | FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) |
23. 05. 2021. (nedelja) – 17:00 | Stari Banovci |
Delegat – posmatrač | Ožegović Slobodan |
Sudija | Džombić Nikola |
Prvi sudija pomoćnik | Vukolić Srđan |
Drugi sudija pomoćnik | Petrović Stefan |
Četvrti sudija | Ranisavić Saša |