Još jedna takmičarska sreda je ispred bačkih fudbalskih četvrtoligaša u ovom delu prolećne sezone.

VFL „Sever“ – 32. kolo
FK “Obilić” (Novi Kneževac) FK “Mladost” (Bački Petrovac)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Novi Kneževac
Delegat Latki Tomislav
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Radulović Milan
Drugi sudija pomoćnik Kovač Izabela
FK “Tekstilac” (Odžaci) FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Odžaci
Delegat Ilić Jovan
Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
OFK “Mladost APA” (Apatin) FK “Mladost” (Turija)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Apatin
Delegat Ivanišević Slaviša
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Latinović Luka
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
FK “Tavankut” (Tavankut) FK “Njegoš” (Lovćenac)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Tavankut
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Martinović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Bačka” (Pačir)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Čelarevo
Delegat Puača Miloš
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
FK “Radnički” (Sombor) FK “Hercegovac” (Gajdobra)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Gajdobra
Delegat Dražić Lazar
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Bajša” (Bajša)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Srbobran
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Dudok Ljudovit
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK “Vojvodina” (Bačko Gradište) FK “Vojvodina” (Tovariševo)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Bačko Gradište
Delegat Suvajac Nemanja
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK “Crvenka” (Crvenka) OFK “Vrbas” (Vrbas)
26. 05. 2021. (sreda) – 17:00 Crvenka
Delegat Mišković Zoran
Sudija Rakić Miodrag
Prvi sudija pomoćnik Vasiljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan

Ostavite odgovor