U Titelu održan je IV. Internacionalni karate turnir “Titelski pobednik 2021” na kome je učestvovao 31 klub sa 400 takmičara.
Karate klub Sensei iz Inđije učestvovao je sa 9 takmičara i osvojio 10 medalja i to 5 srebrnih i 5 bronzi. Srebrne medalje osvojili su Drašković Lazar u kategoriji petlića u katama pojedinačno, Bojić Vladislav u kategoriji muških nada u borbama pojedinačno do 45 kg. kao i u katama pojedinačno, Jakovljević Marija u kategoriji ženskih nada u katama pojedinačno i mix kata tim u sastavu: Čvorak Anđela, Bojić Vladislav i Jakovljević Marija.

Bronzane medalje osvojili su Drašković Matija u katama pojedinačno u kategoriji poletaraca, Milivojević Nikolina u kategoriji ženskih nada u katama pojedinačno, Žigić Saša u borbama pojedinačno u kategoriji juniora do 70kg. kao i u katama pojedinačno i Vrekić Nemanja u seniorskoj konkurenciju u katama pojedinačno.

Uporedo sa turnirom održan je i pripremni seminar za juniore u borbama za predstojeće Svetsko prvenstvo koje se održava u oktobru mesecu.

Piše i foto: Miloje Marković