U toku je prva utakmica doigravanja za popunu Vojvođanske fudbalske lige, grupa Jug.
U Temerinu na stadionu TSK-a se sastaju drugoplasirane ekipe Novosadske lige i domaćin meča TSC i drugoplasirani tim Sremske lige Donji Srem 2015 iz Pećinaca.
Posle prvih 45.minuta igre gost vodi sa rezultatom 1: 2. Domaćin je već u 3.minutu stigao do gola sa bele tačke, da bi kasnije Pećinčani rezultatski prerokrenuli utakmicu u svoju korist.

U 85.minutu Donji Srem 2015 je postigao i treći gol na meču. Sada je rezultat 1: 3. Ovim rezultatom je i završena utakmica i Donji Srem 2015 je jednom nogom duboko zakoračio u Vojvođansku ligu.

Opširnji izveštaj sa meča možete ispratiti na našim stranicama iz pera novinara Živka Radivojevića.

Sutra se igraju i preostale dve baraž utakmice za popunu Istočne i Zapadne grupe Vojvođanske lige.