Danas su fudbaleri straopazovačkog Feniksa 1995 odigrali prvu pripremnu utakmicu.

Oni su na Banjici igrali sa domaćim Radom i na premijeri imali pozitivan rezultat od 2: 1, protiv novog prvoligaša. Prvo poluvreme meča završeno je minimalnim vođstvom od 1: 0 za domaću ekipu, strelac je bio Gojković u 25-om minutu. U drugom delu igre staropazovčani su ipak sa dva brza gola uspeli da slave u ovom sparing meču. U strelce se dva puta upisao Lazar Milutinović, u 60. minutu i samo posle pet minuta kasnije isti igrač je smestio loptu po drugi put u mrežu “građevinara”.

Za Feniks 1995 u prvom poluvremenu su igrali su sledeći igrači: Antić, Anđelković, Kačarević, Bulat, Milinković, Calić, Salipur, Lazić, Lukić, Masić, Mijatović.

U drugom poluvremenu na teren su istrčali: Lazić, Mihajlović, Kačar, Bulat, Cvetinović, Milaković, Vujasin, Jelović, Đapa, Milutinović i Lukić.

Naredni prijateljski meč ekipa Feniksa će odigrati protiv beogradskog trećeligaša Stepojevac Vage, pred svojom publikom na Feniks Areni u Staroj Pazovi.

Ovaj susret je zakazan za Subotu 17-og Jula s početkom od 10 časova.

Piše i foto: Marko Grujić.