PRHOVO. Igralište: FK Mladost. Sudija: Dragan Savić (Prhovo). Gledalaca: 50. Strelci: 0:1 Radošević u 15, 0:2 J. Bošković u 49, 0:3 Radošević u 55, 0:4 Mihajlović u 59, 0:5 Budimčić u 64 i 1:5 Tomašević u 70, 2:5 M. Savić u 74, 3:5 Arsenović u 78, 3:6 N. Bošković u 85. minutu i 4:6 M. Savić u 88. minutu.

MLADOST 1935: M. Danilović, Stojšić, Prodanović, S. Danilović, Stošić, Petković, Krnjulac, Matić, Lešić, N. Vasić, Arsenović.
Igrali su još: Petrović, M. Vasić, Tomašević, Vujaklija., Rajić, Milovanović, Sebastijan, Adam.

KUPINOVO: Đuričić, Milutinović, Jeftić, Stajčić, D. Vukić, N. Vukić, Balog, Ostojić, N. Bošković, Radošević, Zujić.
Igrali su još: Radovanović, Lazić, J. Bošković, Marjanović, Arsenijević, Budimčić i Gavrilović.

Po tradiciji, prijateljska fudbalska utakmica uveličala je slavu Prhova. Rivali su bili članovi Opštinske lige Pećinci, Mladosti 1935 i Kupinovo. Prvo poluvreme je proteklo u prilično ravnopravnoj igri, u kojem je viđen samo jedan gol. Uvodni minuti nastavka utakmice protiču u totalnoj dominaciji Kupinova i već u 64. minutu bilo je 0:5. Gosti, potom, naglo popuštaju i dozvojavaju ekipi Mladosti da se „razmahne“ i da umanje prednost Kupinova. Posebno je bio raspožen za igru Marko Savić. Ipak, pobedilo je Kupinovo, konačnim rezultatom 4:6.