Erdevik, Stadion Sloge, Sudija: Bošković Nemanja (Salaš Noćajski), Strelac: Mačvanski u 69. minutu.
SLOGA: Ilić, Džibrić, Pendo, Đurkić, Belić, Vujović, Bajunović, Ivković, Rukavina, Uglješić, Volarević.
Igrali su još: Janković, Stojčić, Herceg, Malić, Кovačić, Mačvanski, Ćirić, Bojanić.

HAJDUК: Trkulja, Atić, Masal, Delić, Savinović, Halilović, Tašić, Cvijić, Sovilj, Živković, Derajić.
Igrali su još: Savićević, Perović, Tomić, Stojković, Ostojić, Šućak

Izvanredna fudblaska utakmica kojoj je manjkalo još pogodaka a isključivi krivac za to je fenomenalni Trkulja na golu ekipe iz Divoša.

Prvo poluvreme je proteklo uz apsolutnu dominaciju domaće ekipe. Igrali su kao da imaju barem jednog igrača više. Pogotovo po bokovima. Drugo poluvreme znatno uravnoteženije uz blagu inicijativu gostiju.

Već u prvom napadu i prva prilika za domaće. Ivković fantastično probija Masala. Upućuje sa boka oštru loptu ka Volareviću i kad su već svi videli usamljenog Volarevića kako postiže pogodak, Trkulja panterskim skokom preseca putanju i hvata loptu ispred Volarevića. U 2. minutu Cvijić izvodi silovito slobodan udaraca ali prilično neprecizno. U 4. minutu Volarević u prilici. Sa ivice kaznenog prostora šutira a Trkulja prisebno reaguje i otklanja opsanost. Već u nastavku akcije, nakon izvedenog kornera, prilika za domaće ali Pendo kasni na loptu. U 6. minutu Živković se odlučuje na prodor ali šutira neubedljivo. U nastavku, Erdevičani organizuju odličan napad po desnoj strani. Lopta je išla od Volarevića preko Ivkovića na desno krilo ka Džibriću. Džibrić centrira a Rukavina kasni na loptu. U nastavku akcije Volarević neprecizno šutira. Već u sledećem minutu Erdevičani opet prave višak na desnom boku ali udarac Bajunovića blokira SAvinović. U 9. minutu Uglješić sjajno gađa iz slobodnog udarca sa 25 metara. Već viđenu loptu u mreži vadi, a ko drugi, iz gola fenomenalni Trkulja te lopta završava u korneru a ne iza njegovi leđa. U 14. minutu Živković je oprobao udarac izvan kaznenog prostora. Pogađa golmana domaćih Ilića u grudi a Pendo rutinski otklanja opasnost. U 17. minutu izvanredan prodor i finta Ivkovića, te lucidno izbacivanje Masala iz igre. Usledio je dobar udarac ali Trkulja opet na visini zadatka. U 21. Belić je probio po levoj strani. Pronalazi Volarevića koji glavom šalje loptu preko gola. U 23. minutu prvi organizovan napad Hajduka ali Ilić pravovremenim istračavanjem otklanja opasnost. U 24. minutu Uglješić nako solo prodora šutira a Trkulja siguran. U 33. minutu Vujović iz kornera pronalazi Ivkovića a lopta, a gde drugde, završava kod Trkulje. U 35. minutu Volarević šutira, odbrana Divošana blokira udarac. 39. minut Derajić je mogao da kazni domaćine ali je i sam pogrešio pa je Ilićeva mreža ostala netaknuta. U nastavku kontra domaćih. Rukavina, sa levog krila, pronalazi Volarevića. Sledi skok i kratak trzja glavom, lopta pada na prvu stativu a na gol liniji je hvata maestralni Trkulja. U 44. minutu Erdevičani opet stvaraju višak. Sledi kontra preko Uglješića a potom i njegov udarac ali je Trkulja „spustio roletnu“ na gol.

U 47. minutu prva prilika u nastavku i to za goste. Halilović izvodi slobodan udarac sa desne strane, Derajić usamljen u kaznenom prostoru domaćih skače i udara loptu glavom a Ilić i prečka otklanjaju opasnot. Već sledeći minut domaći uzvraćaju. U izglednoj prilici je Volarević. Šutira sa 17 metara ali Trkulja budan. U 50. minutu Halilović sa više od 30 metara pokušava da uhvati Ilića na spavanju, uz malu korekciju, Ilić sprečava eventualni iznenađujući pogodak. U 69. minutu КOvačić je izveo korner, u gužvi u petercu najspretniji je bio Mačvanski i doveo domaćina u vodstvo od 1:0. U 77. minutu Divošani organizuju dobro kontru. Halilović se pojavio na desnom krilu, centrira ka Peroviću koji kasni na prvoj stativi ali je i Ilić bio fokusiran. U 78. minutu Divošani prete nakon kornera Halilovića a Soviljev pokušaj glavom u padu odlazi van okvira gola. Već u sledećem minutu Hajduk izvodi opasan prekid međutim ofsajd pozicija prekida akciju. U 83. minutu domaći presingom oduzimaju loptu i kreću u kontru. Herceg izbija u prvi plan a ispred njega se baca spretni Trkulja i „skida“ mu loptu sa noge. U zadnjem minutu igre, probali su gosti da učine nešto više a potom, iz kontre i domaći, ali bez učinka.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Džibrić Miloš (Sloga), najbolji strelac je Miša Mačvanski (Sloga) dok je najbolji golman Vladimir Vukolić (Hajduk).