Sedmo takmičarsko kolo kod vojvođanskih fudbalskih trećeligaša će se odigrati u subotu.

SFL Vojvodina 7.kolo
Početak utakmica: 15,30 časova
1.Maj – Borac Šajkaš

Stadion: Stadion 1.maj Ruma

subota
Delegat: Žika Mišić Glavni sudija: Dejan Petrović
Posmatrač: Žika Mišić I pomoćnik: Vuk Dobričić
II pomoćnik: Miloš Maksimović
Četvrti sudija: Filip Todić
Hajduk 1912 – Borac Sakule

Stadion: Stadion Milan Sredanović

subota
Delegat: Uroš Subotić Glavni sudija: Dragan Zorić
Posmatrač: Uroš Subotić I pomoćnik: Dejan Radišić
II pomoćnik: Milan Runić
Četvrti sudija: Mario Bogićević
Tekstilac – Dinamo 1945

Stadion: Gradski Stadion

subota Glavni sudija: Dragan Arsić
Delegat: Branislav Ćaćić I pomoćnik: Nemanja Malešević
Posmatrač: Branislav Ćaćić II pomoćnik: Dunja Vukčević
Četvrti sudija: Aleksandar Bečanović
Radnički 1912 – Stari Grad

Stadion: Gradski stadion Sombor

subota Glavni sudija: Aleksandar Janković
Delegat: Miodrag Drljača I pomoćnik: Branislav Ljubinković
Posmatrač: Dejan Vučić II pomoćnik: Stefan Petrović
Četvrti sudija: Rastko Petrović
OFK Vršac – Radnički Zrenjanin

Stadion: Gradski stadion Vršac

subota Glavni sudija: Goran Tešanović
Delegat: Miodrag Gogić I pomoćnik: Strahinja Kovač
Posmatrač: Miodrag Gogić II pomoćnik: Vladimir Nikolić
Četvrti sudija: Mate Nešić
Omladinac – Jedinstvo

Stadion FK Omladinac Novi Banovci

subota Glavni sudija: Srđan Tanović
Delegat: Novak Drakulović I pomoćnik: Nenad Vukanović
Posmatrač: Slobodan Ožegović II pomoćnik: Predrag Svilenković
Četvrti sudija: Nebojša Zeljković
Feniks 1995 – Tisa

Stadion: FK Feniks 1995

subota Glavni sudija: David Đumić
Delegat: Vladimir Nikolić I pomoćnik: Miloš Šavija
Posmatrač: Dragoljub Vuksanović II pomoćnik: Bojan Laluja
Četvrti sudija: Kristijan Čapo
OFK Kikinda 1909 – OFK Bečej 1918

Stadion: Gradski Stadion

subota Glavni sudija: Dušan Pjevac
Delegat: Željko Popović I pomoćnik: Luka Živković
Posmatrač: Dušan Cvjetićanin II pomoćnik: Vladimir Miodanić
Četvrti sudija: Marko Dimoski

Ostavite odgovor