I proteklog vikenda karatisti kluba” Sensei ” su ostvarili zapažene rezultate. U organizaciji Šotokan Karate Saveza Srbije i Karate Federacije Vojvodine u subotu 02.10.2021. održan je 13. Internacionalni karate turnir ” Kup Čoke 2021″, na kome je učestvovalo 32 kluba sa 300 takmičara.

Karatisti kluba ” Sensei” iz Inđije na ovom međunarodnom turniru osvojili su 12 medalja od kojih je 2 zlatne, 5 srebrnih i 5 bronzi.

Zlatnu medalju osvojio je Žigić Saša u borbama pojedinačno do 70kg u kategoriji juniora i
pionir Drašković Matija u katama pojedinačno. Srebrne medalje osvojili su Stojanac Luka, Drašković Lazar, Radić Milica u katama pojedinačno, ženski kata tim u sastavu: Milivojević Nikolina, Radić Milica i Jakovljević Marija kao i miks kata tim u sastavu: Čvorak Anđela, Bojić Vladislav i Jakovljević Marija.

Bronze su osvojili Jakovljević Miloje u borbama pojedinačno +35kg, Radić Milica takođe u borbama pojedinačno -47kg, Žigić Saša, Milivojević Nikolina i Dujaković Vladimir u katama pojedinačno.

Piše i foto: Miloje Marković