Inđija, Hala sportova, gledalaca oko 50. Sudije: Vladimir Vučić i Marko Obradović, Delegat: Vesna Mandić svi iz Zrenjanina. Sedmerci: Inđija 5/4. Sinđelić 4/4. Isključenja: Inđija 10′, Sinđelić 12′.

Inđija: Draško, Uroš Živković, Boško Živković, Bozoljac, Vladimir Živković, Bogojević 10, Stanković, Balić (K), Jevtović 3, Vejnović, Dušanić 3, Miković 11, Aćimov 1.
Trener: Boris Živković

Sinđelić: Milenković 7, Marjanović 1, Šljukić 4, Stanišić 5, Nedić 1, Lečić, Grujičić, Milan Stojanović 3, Micić, Stanković, Jakovljević,  Kerkez 1, Šljivić (K) 7, Jovan Stojanović 3, Rakić 2, Ćirić.
Trener: Nenad Lakić.

Rukometaši Inđije u svom drugom domaćinstvu od starta Super “B” lige, grupa Sever-Centar su doživeli i prvi prvenstveni poraz.

Posle dva startna remija očekivala se možda i prva prvenstvena pobeda u novoj sezoni, ali su gosti iz Beograda potpuno zasluženo osvoji dva boda. Domaćin je u meču praktično bio samo do 16.minuta kada je poslednji put u meču imao rezultatsku prednost (9: 8). U nastavku za sve su se pitali gosti koji su znalački pravili gol razliku da bi je u drugom delu meča samo održavali.

Kod domaćina su se kao strelci izdvojili Bogojević (10) i Miković (11), ali su ostali igrači bili daleko od tog nivoa efikasnosti. Kod gosta puno strelaca i to je praktično i odlučilo utakmicu. Ipak najbolji među nima je bio tandem sa 7 golova, Milenković i Šljivić.

Sudijski par je meč vodio praktično bez greške.