Rukometaši Inđije su ostvarili prvu pobedu u novoj sezoni Super “B” lige, Sever-Centar”.

Pobeda je ostvarena tek u petom kolu nad veoma dobrim sastavom Uba. Meč je sa svojim sjajnim odbranama praktično odlučio Draško Marko i najbolji strelac tima Aleksa Miković sa 11 postignutih golova.

Dugo se rezultat na ovoj utakmici “lomio”. Posebno u prvom poluvremenu je rezultatska klackalica bila na semaforu inđijske hale sportova. Tako je prvi deo meča domaćin dobio sa rezultatom od 16: 15. U nastavku domaćin se prvi put ozbiljnije rezultatski odvaja kada su u jednom minutu postigli dva gola i stigli na 21: 18. Od tog momenta pa sve do kraja utakmice tim iz Uba nije ozbiljnije pripretio svom domaćinu. Na kraju zaslužena pobeda Inđije u rezultatu, 33: 29.

Inđija – Ub 33: 29 (16: 15)

Inđija: Draško, Baljak 2, Rudić 4, Blagojević 4, Balić (K) 3, Aćimov 2, Jevtović 7, Miković 11, Ćućuz, Bozoljac,Stanković, Vladimir Živković, Uroš Živković, Boško Živković, Uroš Dušanić.
Trener: Boris Žarković

Ub: Milekić, Pantić 1, Jovanović 1, Pavlović 10, Petrović 5, Zarin 1, Radovanović, Žarković 1, Antonijević 4, Mandić, Jošić, Stojanović, Ranković, Vojinović 1, Džigurski.
Trener: Dejan Lukić