Fudbalerima Radničkog opet nije prijalo domaćinstvo. Ponovo su pretrpeli poraz na domaćem terenu. Slavila je gostujuća ekipa u Sremskoj Mitrovici, Loznica sa rezultatom 1: 2.

Malo toga je vredno pomena u prvom delu susreta, a odigralo se na samom startu utakmice. Prvu šansu Loznica je imala u 4. minutu kada je Matić izašao jedan na jedan sa golmanom domaćih, ali Bursać izlazi kao pobednik iz ovog duela sjajno odbranom. Minut kasnijie sledi novi napad gostiju, kada je povratnu loptu kapiten gostiju Komarčević znalački uputio ka Vraštanoviću koji se sjajno snašao i poslao loptu u mrežu Radničkog za 0: 1.

Slede povremeni napadi oba tima, ali sve do 37. minuta ni jedna ozbiljnija prilika nije viđena na terenu. Tek kada je loptu uputio domaći igrač, Stevanović ka golmanu Bursaću, a presekao je Milinković , međutim štoper Radničkog Josimov izvanredno je regovao i izbio loptu glavom, te otklonio opasnost ispred svog gola.

U drugom poluvremenu se svakako bolje raspoložena na teren posle predaha vratila se ekipa Loznice. Gost do drugog gola stiže u 61. minutu preko preko Obadovića, kojeg je ponovo uposlio Komarčević. 0: 2.

Odlčan pokušaj domaćeg igrača Matkovića viđen je u 67. minutu susreta kada je jako šutirao ka golu Jelovca, ali je lopta otišla malo iznad prečke. Usledile su dve dobre šanse Loznice od kojih je jednu osujetio golman Bursać.

U 90. minutu konačno gol za Radnički. Arnatović je lepo proigrao Vladića, koji je volej udarcem smeštio loptu u mrežu Jelovca za konačnih 1: 2.

Radnički (SM) – Loznica (Loznica) 1: 2 (0: 1)

Sremska Mitrovica, Stadion FК Radnički – 400 gledalaca. Sudija: Stefan Đokić, pomoćnici: Miloš Mitić, Srđan Milićević i četvrti sudija: David Matić. Delegat: Nenad Nikolić. Strelci: 5. minut 0:1 Vraštanović, 61. minut 0:2 Obadović, 90. minut 1:2 Vladić. Žuti kartoni:6. min Milinković, 16. min Ivić, 20. min Vraštanović, 92. min Matić, 92. min Jelovac (Loznica).

Radnički: Bursać 7,5, Josimov 6, Abubakar 7, Stevanović 6 (od 46. Janković 6), Cvijić 6 (od 70. Vidić 6), Dimitrić (od 46. Vladić 7) 6, Ilić 6 (od 46. Arnautović 6), Rajković 6,5, Rakić 6, Petrović 6 (od 46. Matković 6), Škorić 6.
Trener: Dragan Perišić

Loznica: Jelovac 7, Ilić 7,5, Spasenović 7, Ivić 7, Matić 7,5, Milinković 7 (Matić -), Komarčević 7,5, Obadović 8 (od 63. Petrović -), Ristivojević 7, Vraštanović 8, Nikolić 7.
Trener: Dragan Mićić