PEĆINCI. Igrališđte: Sportski centar „Suvača“. Gledalaca: 200. Sudija: Nmanja Kampić (Novi Sad). Strelci: 0:1 Kitić u 16, 0:2 Ušćumlić u 26, 0:3 Čičić u 36, 0:4 Kitić u 67, 0:5 Ušćumlić u 71, 1:5 Bojić u 85. minutu.

DONJI SREM 2015: Jelaša, Ješić (Đurković), Mance, M. Perišić (Konestasbo), Nikolić (Vukmanović), Kokire, P. Perišić, Sekulić (Bojić), Zorić, Ljubojević, Štetić ( Pejčinović).

VETERNIK: Ivić, Švonja, Ognjanović, Ušćumlić, Kitić, Skoko, Pečić, Zekić, Sekulić, Čičić (Vukaljević), Turalo.
Igrač utakmice:Aleksa Ušćumlić.

Iznenađujući rezultat na pećinačkoj „Suvači“! Očekivali su simpatizeri pećinačkog zonaša da bi se njihov klub mogao vratiti na lidersku poziciju s pobedom od tri gola razlike.

Međutim, sve se svelo na „puste želje, pusti snovi“. Gosti su počeli vrlo hrabro: u 10. minuti Čičič pogađa prečku gola Jelače. Šest minuta kasnije „hladno tuširanje“: u kaznenom prostoru domaćina oboren je Pečić, te sudija Kampić opravdano dosuđuje kazneni udarac, koji Kitić pretvara u gol. Desetak minuta kasnije 0:2: centaršut sa strane, najviši u skoku je bio Ušćumlić. U 36. minutu „kolosalna prednost“ Veternika od 0:3: kiks Jelaće kažnjava Čičić.

Stihijskim napadima u nastavku utakmice, Donji Srem 2015 je pokušao nešto više, ali bez uspeha. Gosti su imali sve više prostora da se rauzmahnu, što su znali da iskoriste: golovi Kitića u 67, odn. Ušćumlića u 71. minuti. Predivnim šutem i golom u 85. minuti, Bojić je uspeo da ublaži vrlo bolan poraz domaćina.