Fudbalski klubovi Prve lige Srbije će od subote do ponedeljka odigrati utakmice 20.kola. Predposlednjeg jesenjeg.

Prva fudbalska liga Srbije 20.kolo. 27-29.novembar
Službena lica Početak utakmica 13.časova
Subota:
Radnički – Inđija Sremska Mitrovica, stadion Radničkog
Delegat: Stanislav Karasi Glavni sudija: Mladen Jakovljević
Posmatrač: Nikola Tomičić I pomoćnik: Njegoš Tubić
II pomoćnik: Jovan Jovčić
Četvrti sudija: Danilo Jerinić
Loznica – Grafičar Klupci, stadion Radnički-Stobeks
Delegat: Časlav Lukić Glavni sudija: Ivan Vučićević
Posmatrač: Slobodan Veselinović I pomoćnik: Nebojša Savić
II pomoćnik: Stefan Jeremić
Četvrti sudija: Ivan Nikitović
Rad – Mačva Beograd, stadion Kralj Petar Prvi
Delegat: Dragan Todorović Glavni sudija: Nikola Đorđević
Posmatrač: Ivan Mrkić I pomoćnik: Novak Novaković
II pomoćnik: Nikola Obradović
Četvrti sudija: Igor Kovačević
Budućnost – Timok 1919 Dobanovci, stadion Budućnosti
Delegat: Branislav Pandurov Glavni sudija: Saša Ranisavić
Posmatrač: Milenko Vukadinović I pomoćnik: Aleksandar Vladić
II pomoćnik: Goran Šain
Četvrti sudija: Stefan Jeknić
Kabel – OFK Bačka Novi Sad, stadion Kabela
Delegat: Dragan Ković Glavni sudija: Miroslav Matić
Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi I pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić
II pomoćnik: Željko Đurić
Četvrti sudija: Marko Gnjatović
Nedelja:
Javor Matis – OFK Žarkovo Ivanjica, stadion kraj reke Moravice
Delegat: Rade Popović Glavni sudija: Marko Delibašić
Posmatrač: Milan Jeremić I pomoćnik: Slobodan Krstić
II pomoćnik: Boško Božović
Četvrti sudija: Nenad Đorđević
Železničar – Zlatibor Pančevo, stadion SC Mladost
Delegat: Jovan Beč Glavni sudija: Miroslav Miletić
Posmatrač: Dragan Radovanović I pomoćnik: Goran Bogićević
II pomoćnik: Ivan Cvetković
Četvrti sudija: Miroslav Milenković
Ponedeljak:
Mladost GAT – IMT Čelarevo, stadion ČSK Pivara
Delegat: Dušan Tomić Glavni sudija: Predrag Janjuš
Posmatrač: Slavko Tuvedžić I pomoćnik: Marko Živković
II pomoćnik: Aleksandar Govedarović
Četvrti sudija: David Matić

Ostavite odgovor