Srpski fudbalski superligaši će od subote do ponedečljka igrati utakmice iz osamnaeste takmičarske nedelje.
Linglong Tire Super liga Srbije 2021/22: 18. kolo | |
(27.11. – 29.11.2021) | |
Radnički 1923 – Napredak |
Metalac – Čukarički |
Subota, 27.11.2021, 13:00 | Subota, 27.11.2021, 17:00 |
Delegat: Janković Miodrag | Delegat: Trajanovski Zoran |
Posmatrač suđenja: Šijaković Nebojša | Posmatrač suđenja: Đokić Nenad |
Glavni sudija: Marković Momčilo | Glavni sudija: Minaković Nenad |
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja | Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar |
Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan | Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija |
Četvrti sudija: Stamenković Ivan | Četvrti sudija: Petrović Nikola |
VAR: Milanović Miloš | VAR: Jovanović Srđan |
AVAR: Beljin Goran | AVAR: Mihajlović Milan |
Kolubara – TSC |
Radnički N. – Radnik |
Nedelja, 28.11.2021, 13:00 | Nedelja, 28.11.2021, 13:00 |
Delegat: Stevović Radenko | Delegat: Cvetković Stefan |
Posmatrač suđenja: Gavrilović Mile | Posmatrač suđenja: Petrović Zoran |
Glavni sudija: Šegrt Jovan | Glavni sudija: Tomić Pavle |
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš | Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan |
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan | Drugi pomoćni sudija: Petrović Oliver |
Četvrti sudija: Srećković Marko | Četvrti sudija: Mitić Milan |
VAR: Jovanović Srđan | VAR: Lukić Lazar |
AVAR: Ristić Milovan | AVAR: Bogićević Dragan |
Crvena zvezda – Spartak Žk |
Voždovac – Partizan |
Nedelja, 28.11.2021, 14:25 | Nedelja, 28.11.2021, 16:30 |
Delegat: Arsić Nebojša | Delegat: Stojaković Branko |
Posmatrač suđenja: Santrač Dejan | Posmatrač suđenja: Delević Dejan |
Glavni sudija: Ivković Marko | Glavni sudija: Živković Aleksandar |
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko | Prvi pomoćni sudija: Minić Milan |
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan | Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir |
Četvrti sudija: Trifković Dejan | Četvrti sudija: Nikolić Danilo |
VAR: Simović Novak | VAR: Milanović Miloš |
AVAR: Đorović Nikola | AVAR: Karadžić Miloš |
Novi Pazar – Proleter |
Vojvodina – Mladost |
Ponedeljak, 29.11.2021, 15:00 | Ponedeljak, 29.11.2021, 17:00 |
Delegat: Mutavdžić Radisav | Delegat: Slavković Goran |
Posmatrač suđenja: Marušić Svetislav | Posmatrač suđenja: Filipović Dejan |
Glavni sudija: Lukić Lazar | Glavni sudija: Simović Novak |
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan | Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola |
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan | Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš |
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko | Četvrti sudija: Radaković Nikola |
VAR: Marković Momčilo | VAR: Živković Aleksandar |
AVAR: Pavlović Slobodan | AVAR: Stojković Uroš |