Hala "Jezero" Kragujevac

Večeras su odigrane prve dve utakmice 19.kola Košarkaške lige Srbije. U dvorani Mega Faktori pred 200 gledalaca su igrali timovi Beovuk 72 i čačanski Borac. Gosti su očekivano bili bolji rivali u ovom meču savladavši svog domaćina sa rezultatom, 76: 89. Po četvrtinama je bilo: 23: 25, 18: 16, 18: 23 i 17: 25. Nemanja Bezbradica je bio najefikasniji u domaćem timu sa 21.poenom. Kod Čačana je to bio Uroš Čarapić sa 19.postignutih poena.

Druga utakmica večeri je odigrana u Kragujevcu. Duel bivših drugoligaša, Radničkog i Vojvodine. U hali Jezero je bilo 700 gledalaca koji su videli treću pobedu ove sezone svog tima, 92: 88. Po četvrtinama je bilo: 27: 24, 24: 25, 22: 24 i 19: 15. U domaćem timu Strahinja Jovanović je sa 28 poena bio najefikasniji igrač, a kod gosta to je bio Dejan Janjić sa 23.poena.