OFK Brestač, arhiva, foto: Živko Radivojević

BRESTAČ: Igralište Brestača. Gledalaca: 150. Sudija: Goran Lazić (Ašanja). Strelci: 1:0 Miletić u 28, 2:0 Miletić u 35, 3:0 Stojkovski u 42, 4:0 Inajetović u 45, 5:0 Miletić u 84. i 6:0 Cvetković u 89. minutu. Žuti kartoni: M. Kovačević (OFK Brestač), Nakić, A. Ranković, Matić, Andrić i N. Ranisavljević. Crveni kartoni: Bošković (OFK Brestač), N. Ranisavljević (Srem).

OFK BRESTAČ: Volćevski 7, V. Kovačević 7 (od 50. Belić 7), Jokić 7, Stojkovsk 7, Marković 7, Stevanović 7 (od 72. Cvetković 7), Inajetović 7, Miletić 8, Lozančić 7, Bošković 7, M. Kovačević 7 (od 60. Jovičić).

SREM: Bantić 5, Turudić 5, S. Ranković 5, N. Ranisavljević 5, Puljić 5, Andrić 6, S. Matić 7, Bajlović 5 (od 55. Bošković), Nakić 5, A. Ranković 5, F. Matić 6.
Igrač utakmice: Srđan Miletić (Srem).

U prvih dvadesetak minuta, manje-više ravnopravna igra. Domaćin je došao u vođstvo posle ubačene lopte iz ugla Inajetovića: pred golom Srema najbolje je bio postavljen Miletić. Zanimljiv je bio drugi gol OFK Brestača: Miletić u 35. minutu se odlučuje na udarac, sa preko 35 metara od gola gostiju. Pred samim golmanom Srema, lopta nezgodno odskače i iznenađuje i preskače , „uspavanog“ Bantića.

Do kraja utakmice, na terenu je postojala samo jedna ekipa. S druge strane, ekipa iz Sremskih Mihaljevaca je u svakom pogledu razočarala i u svojim redovima je imala samo Svetozara Matića, raspoloženog za igru.