Stadion i semafor u Erdeviku, FK Sloga

Erdevik; Stadion Sloge; Gledalaca 100; Sudija: Stanivuković (Erdevik); Strelci: Barić u 24. i 42. i Đurkić u 78. minutu.
SLOGA: Tojagić, Ristić, Đurkić, Stojčić, Ivanović, Drobac, Cvijić, Barić, Bajunović, Uglješić, Stojšić.
Igrali su još: Ilić, Jovanović, Grubiša, Bojanić, Domčić, Mikić, Petković, Toman, Pisarević, Miščević.

MITROS: Mršić, Simić, Santovac, Panić, Cvijanović, Sremac, Nikolić S., Malinović, Grbić, Dragojević, Borovac.
Igrali su još: Babić, Oparušić, Trubić, Simjanovski, Vranešević, Laćarački, Кostadinović, Nikolić N., Maglić.

U otvorenoj igri dva rivala, po ishod okršaja presudan je bio kvalitet domaćih. Gosti dobri na sredini terena ali bez ozbiljnije prilike za pogodak. Sa druge strane, domaća ekipa opasna po bokovima i taj višak na bokovima krunisan je i pogocima u prvom poluvremenu. Nakon prodora Stojšića po levom usledio je centaršut u peterac gostiju. Mršić je odbio loptu na koju natrčava Barić i odmerenim udarcem je šalje u mrežu. U 42. minutu Drobac je centrirao sa desnog boka. Na drugoj stativi je pronašao Uglješića koji odigrava povratnu loptu ka usamljenom Bariću kojem nije bilo teško da pogodi nebranjenu mrežu.

Nakon izvršenih izmena, drugo poluvreme je donelo ravnopravniju igru ali su i tad ton igri davali domaći igrači. Gosti su pokušavali preko kontranapada vrebajući greške domaćina, dok su domaći nastojali da stvore“ višak iz drugog plana“ pred golom Mršića. U 78. dobro dubinsku loptu Bojanića Đurkić je pretočio u pogodak za konačnih 3:0.