Odigrane su još dve ranije odložene utakmice u Košarkaškoj ligi Srbije. Valjevo i Čajetina su bili domaćini tih duela.

U valjevskoj hali sportova “15.novembar” su igrale ekipe Metalca i pančevačkog Tamiša. Za domaćina meč možda i od presudnog značaja u borbi za opstanak, a gost u ulozi favorita. Bio je to meč sa potpuno dva različita poluvremena. Na kraju meča pobeda Valjevaca sa rezultatom, 65: 62, a trojku za produžetak je promašio Saša Radović u poslednjoj sekundi utakmice.

Po četvrtinama je bilo: 15: 18, 13: 20, 19: 9 i 18: 15.

Nikola Draganović je sa 18 poena bio najefikasniji igrač domaćina, a kod gosta je to bio Brevin Michael sa 23.poena.

Utakmicu su sudili: Vladimir Jevtović, Stefan Ćalić i Vojkan Živković.

Hala Čajetina

Druga utakmica večeri je odigrana u Čajetini. Zlatibor koji igra promenljivo ugostio je ekipu kraljevačke Sloge. Domaćin je ostvario sigurnu pobedu sa rezultatom, 94: 85.

Po četvrtinama je bilo: 33: 17, 13: 21, 27: 28 i 21: 19.

Dušan Kutlešić je sa 28 poena bio najbolji igrač domaćina, a kod gosta je to bio Uroš Mirković sa 25 poena.

Sudije: Dragan Matić, Stevan Krstić i Ivan Ilić.

U toku je utakmica u Staroj pazovi, Dunav – Novi Pazar. Na poluvremenu je bilo: 39: 43.