U ranije odloženoj utakmici 11.kola Super lige Srbije u Zrenjaninu je odigrana veoma zanimljiva utakmica derbija začelja tabele.

Kristalna dvorana je bila domaćin duela Klek-Zrenjanin MD i beogradskog Partizana. Odbojkašice dve tima su prikazale sve ono što ovaj sport krasi, posebno u ženskom delu ovog sporta. Bilo je tu rezultatskog preokreta, kako po setovima, tako i u samom petom setu. U tom setu su gošće povele sa 0: 4, potom sledi nov rezultatski preokret domaćeg sastava, 6: 4. Do kraja seta velika borba i pobeda broj tri Zrenjaninki, 3: 2 u setovima.

Po setovima je bilo: 25: 21 (24′), 25: 23 (25′), 14: 25 (22′), 22: 25 (26′) i 15: 13 (17′).

Miljana Bogdanović je sa 16 poena bila najbolja u domaćem sastavu, a kod gošći je to bila Ivana Radonjić sa 23.poena.

Sudije duela su bili: Zoran Radovanović i Božidar Rolj.