Takmičarska sreda je i ispred fudbalskih klubova na četvrtoligaškoj sceni vojvođanskog juga.

VFL „Jug“ – 23. kolo
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Podunavac” (Belegiš)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Novi Sad
Delegat Trkulja Ilija
Sudija Čekičević Nikola
Prvi sudija pomoćnik Ljubinković Branislav
Drugi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
FK “Borac” (Šajkaš) FK “Jedinstvo” (Rumenka)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Šajkaš
Delegat Pejić Dragan
Sudija Ranković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Petrović Dušan
Drugi sudija pomoćnik Bilić Dejan
FK “Sloga” (Temerin) FK “Indeks” (Novi Sad)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Temerin
Delegat Banjanin Mladen
Sudija Tošić Vladimir
Prvi sudija pomoćnik Ivanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Božoki Danijel
FK “Hajduk” (Divoš) FK “Sloga” (Erdevik)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Divoš
Delegat Knežević Brane
Sudija Mitrović Ognjen
Prvi sudija pomoćnik Relić Draško
Drugi sudija pomoćnik Bošković Nemanja
FK “Budućnost” (Salaš Noćajski) FK “Sremac Vojka” (Vojka)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Salaš Noćajski
Delegat Klincov Velimir
Sudija Grahovac Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Gaćinović Marko
Drugi sudija pomoćnik Malešević Mirela
FK “Jadran” (Golubinci) FK “Podrinje” (Mačvanska Mitrovica)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Golubinci
Delegat Kovačević Nikola
Sudija Radić Blagoje
Prvi sudija pomoćnik Skakavac Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Koldžić Stefan
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Mladost” (Bački Jarak)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Nova Pazova
Delegat Grujić Siniša
Sudija Grmuša Branko
Prvi sudija pomoćnik Rosić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
RFK “Novi Sad 1921” (Novi Sad) FK “Cement” (Beočin)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Novi Sad
Delegat Jokić Goran
Sudija Sekulić Marko
Prvi sudija pomoćnik Kampić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukmanović Nikola
FK “Sloboda” (Donji Tovarnik) OFK “Jugović” (Kać)
07. 04. 2021. (sreda) – 16:00 Donji Tovarnik
Delegat Adžić Veselin
Sudija Stoiljković Zorana
Prvi sudija pomoćnik Trninić Jelena
Drugi sudija pomoćnik Lazarevski Tamara

Ostavite odgovor