Slavlje Pećinčana, foto: Živko Radivojević

PEĆINCI. Sportski centar “Suvača”. Gledalaca: 500. Strelac: Đanković u 62. minutu. Sudija: Nikola Bikić (Zrenjanin) 7. Žuti kartoni: Jelača, Jurišić i Pejčinović (Donji Srem 2015), Soldat (TSK).

DONJI SREM 2015: Jelača, Mance, Nikolić, Mrkela (od 62. Štetić), Mitrović (od 86. R. Tifunović), Jurišić, V. Trifunović, Konestabo, A. Ljubojević, Čučković (od 75. Krivokuća), Pejčinović

TSK:Vojvodić, Bobot (od 62. Klaić), Tamaš, Stričević, Mirosavljević, Soldat, Knežević, Paška (od 62. Grgić), Đanković, Kosić, Nikolić (od 46. Pupovac).
Igrač utakmice: Milan Đanković.

Donji Srem 2015 – TSK, foto: Živko Radivojević

Već posle prve utakmice i rezultata 1:3 bilo je manje-više sve jasno! Prednost DonjegSrema 2015 pred revanš utakmicu bila je, ipak, prevelika. Čudan tok je imala utakmica na popularnoj “Suvači”. Viđen je samo jedan pogodak, ali nekoliko sjajnih prilika. Prva akcija, vredna pažnje, viđena je u 9. Minutu: lepa akcija domaćina, koju je započeo Mitrović, nastavio Mrkela, ali Pejčinović nije uspeo da “materijalizuje”. Par minuta kasnije, gosti su u prilici za neštoviše: Kosić beži domaćoj odbrani, ali posle njegovog šuta lopta završava u korneru. Posle ubačene lopte iz ugla, Knežević upućuje loptu pored gola. U razmaku od samo nekoliko minuta, igrači Donjeg Srema 2015 u dva navrata pogađaju okvir gola Vojvodića: Mitrović u 15, odn. Jurišić u 18. minuti. Mrkela se mogao proslaviti u 32. minuti, ali, sve se završilo nekontrolisanim šutem.

Nastavak utakimice donosi ravnopravniju igru. Đanković, napadač TSK-a, u nekoliko navrata je ozbiljno ugrozio gol Jelače. Konačno, promena rezultata u 62. minuti: posle sjajanog šuta Đankovića, sa 20 metara, lopta završava u mreži.
U 75. minuti isti igrač pogađa prečku gola domaćina. Konačno, u 87, Aleksandar Ljubojević šutira u donji levi ugao gola Vojvodića, ali rezultat 0:1 ostaje kao konačan.

Veliko interesovanje na Suvači, foto: Živko Radivojević

Od naredne sezone, Donji Srem 2015 je novi članVojvođanske lige – Jug.